Voor het eerst werd dinsdagochtend 27 mei om kwart over zeven een wethoudersontbijt gehouden voor ondernemers uit de gemeente Leeuwarden. Meteen na het versturen van de uitnodiging stroomden de aanmeldingen al binnen. Ondernemers vonden het een mooi initiatief!
Doel van het ontbijt was om wethouder Abel Reitsma van Economische Zaken beter te leren kennen en met elkaar in gesprek te gaan. Andersom kregen ondernemers de kans om vragen te stellen en hun eigen verhaal te vertellen. Dit alles onder het genot van een heerlijk ontbijt verzorgd door de Broadsje Bakker uit Leeuwarden.
Werk-privébalans
Met een persoonlijk verhaal vertelde Abel hoe zijn dag er doorgaans uitziet. ,,Als wethouder is het best lastig om een goede balans tussen werk en privé te vinden.’’ Hans Henkes van Popma Makelaars drukte de wethouder op het hart om van deze periode te genieten nu de kinderen nog klein zijn. ,,Ik kan je aanraden je agenda zoveel mogelijk tussen 18.00 en 20.00 uur te blokken, want voor je het weet zijn ze groot.’’ Jessica Tuinman van Marketing Crew liet weten hoe belangrijk het voor haar is om voldoende aandacht aan zichzelf te geven. ,,Daar word ik een leukere werkgever van.’’
Meer ontbijtnieuws
Tot slot kregen de zestien ondernemers een visuele rondleiding door het tegenoverliggende Bouwurk van Arcadia waar op dit moment druk gebouwd wordt. Vanwege het grote succes is het tweede ondernemersontbijt in september in Grou ook al volgepland. Om iedereen de kans te geven de werkdag met een lekker ontbijt te beginnen organiseert het team Economische Zaken van de gemeente Leeuwarden op de Dag van de Ondernemer (21 november) een mega-ontbijt!



